Vawlei pumpi thawng pang Football Super League le Premier League an suih cuah mah than cang 21 January tiang result cu?

FOOTBALL RESULTS• #Saturday 21st January

INDIA – SUPER LEAGUE

Chennaiyin 0-0 ATK Mohun Bagan

INDIA –  I-LEAGUE

Neroca FC 2 – 1 Aizawl FC

ENGLAND – PREMIER LEAGUE

Liverpool 0-0 Chelsea

Bournemouth 1-1 Nottingham Forest

Leicester City 2-2 Brighton

Southampton 0-1 Aston Villa

West Ham 2-0 Everton

Crystal Palace 0-0 Newcastle

SPAIN – LA LIGA

Rayo Vallecano 0-2 Real Sociedad

Espanyol 1-0 Real Betis

Atletico Madrid 3-0 Real Valladolid

Sevilla 1-0 Cadiz

GERMANY – BUNDESLIGA

Bochum 3-1 Hertha

Eintracht Frankfurt 3-0 Schalke

Stuttgart 1-1 Mainz

Union Berlin 3-1 Hoffenheim

Wolfsburg 6-0 Freiburg

Koln 7-1 Werder Bremen

ITALY – SERIE A

Hellas Verona 2-0 Lecce

Salernitana 0-2 Napoli

Fiorentina 0-1 Torino

FRANCE – COUPE DE FRANCE

Chambery 0-3 Lyon

Bastia 1-1 Lorient (1-4 on penalties)

Chamalieres 0-4 Paris

Grasse 0-0 Rodez Aveyron (4-5 on penalties)

Les Herbiers 0-3 Stade de Reims

Plabennec 0-1 Grenoble Foot

Toulouse 2-0 Ajaccio

Strasbourg Koenigshoffen 0-1 Angers

NETHERLANDS – EREDIVISIE

NEC 3-1 Emmen

Cambuur 0-3 Sparta Rotterdam

PSV 1-0 Vitesse

Waalwijk vs Go Ahead Eagles (Postponed)

PORTUGAL – PRIMEIRA LIGA

Pacos de Ferreira 1-2 Braga

Santa Clara 0-3 Benfica

Vitoria Guimaraes 0-1 Porto

BELGIUM – PRO LEAGUE

Zulte Waregem 1-1 Westerlo

Mechelen 3-2 Kortrijk

Oostende 1-2 Cercle Brugge

St.Gilloise 1-0 Leuven

TURKEY – SUPER LIG

Kasimpasa 1-3 Basaksehir

Galatasaray 2-1 Antalyaspor

ENGLAND – CHAMPIONSHIP

Coventry City 2-4 Norwich City

Birmingham City 1-2 Preston North End

Blackpool vs Huddersfield (Postponed)

Bristol City 1-1 Blackburn Rovers

Cardiff City 0-1 Millwall

Queens Park Rangers 1-1 Swansea City

Stoke City 4-0 Reading

Watford 1-1 Rotherham United

Wigan Athletic 0-2 Luton Town

SWITZERLAND – SUPER LEAGUE

Luzern 2-2 Zurich

Grasshoppers 1-2 Young Boys

CROATIA – 1.HNL

Osijek 1-1 Rijeka

Dinamo Zagreb 0-0 Gorica

GREECE – SUPER LEAGUE

OFI Crete 1-0 Asteras Tripolis

Aris Thessaloniki 3-0 Volos

WALES – PREMIER LEAGUE

Aberystwyth Town 2-1 Caernarfon Town

Cardiff Metropolitan 3-1 Airbus

Flint 4-1 Pontypridd

Haverfordwest vs Connah’s Quay (Postponed)

Penybont vs Newtown (Postponed)

The New Saints vs Bala Town (Postponed)

NORTHERN IRELAND – PREMIERSHIP

Cliftonville 2-2 Coleraine

Dungannon 2-1 Glenavon

Larne 0-0 Crusaders

Linfield 3-0 Ballymena United

Newry City 1-3 Glentoran

ISRAEL – PREMIER LEAGUE

Hapoel Jerusalem 0-0 Hapoel Tel Aviv

Hapoel Haifa 1-0 Kiryat Shmona

Hapoel Hadera 0-2 Ashdod

Nes Tziona 0-0 Bnei Sakhnin

Maccabi Bnei Raina 0-2 Beitar Jerusalem

CYPRUS – FIRST DIVISION

AEL Limassol 2-0 Karmiotissa

Paphos 3-1 Doxa

ROMANIA – LIGA I

Mioveni 1-0 Petrolul

Botosani 1-0 Universitatea Craiova

SOUTH AFRICA – PSL

Golden Arrows 0-1 Maritzburg United

Royal AM 1-1 Chippa United

AmaZulu 1-1 Marumo Gallants

Kaizer Chiefs 0-1 Mamelodi Sundowns

EGYPT – PREMIER LEAGUE

Zamalek 0-3 Al Ahly

SAUDI ARABIA – PROFESSIONAL LEAGUE

Al-Wehda 1-0 Al-Taee

IRAN – PRO LEAGUE

Havadar 1-1 Aluminium Arak

Tractor 2-2 Gol Gohar

AUSTRALIA – A-LEAGUE

Western United 1-0 Sydney

Brisbane Roar 0-0 Melbourne City

Perth Glory 3-1 Melbourne Victory

ENGLAND – WOMEN’S SUPER LEAGUE

Manchester City 1-1 Aston Villa

SPAIN – SEGUNDA DIVISION

Malaga 1-1 Burgos

Ponferradina 0-1 Eibar

Granada 2-0 Ibiza

Deportivo Alaves 3-0 Racing Santander

ITALY – SERIE B

Benevento 1-2 Genoa

Como 2-2 Pisa

Modena 2-0 Cosenza

Parma 2-0 Perugia

Reggina 2-1 Ternana

SPAL 1-1 Ascoli

Venezia 0-1 Sudtirol

Cittadella 0-0 Cagliari

NETHERLANDS – EERSTE DIVISIE

Dordrecht 0-0 Telstar

PORTUGAL – SEGUNDA LIGA

Academico Viseu 1-1 Nacional

Belenenses 0-3 Vilafranquense

Leixoes 1-2 Oliveirense

Mafra 1-0 Trofense

GERMANY – 3.LIGA

Erzgebirge Aue 4-0 Bayreuth

Elversberg 4-3 Ingolstadt

Meppen 1-2 Freiburg II

1860 Munchen 3-1 Zwickau

Verl 1-1 Essen

ENGLAND – LEAGUE ONE

Barnsley 3-1 Accrington Stanley

Bristol Rovers vs Wycombe Wanderers (Postponed)

Derby County 2-1 Bolton

Forest Green Rovers 1-2 MK Dons

Lincoln City vs Burton Albion (Postponed)

Morecambe vs Port Vale (Postponed)

Oxford United 2-1 Ipswich Town

Peterborough United vs Charlton Athletic (Postponed)

Plymouth Argyle 4-2 Cheltenham Town

Portsmouth 2-0 Exeter City

Sheffield Wednesday 1-0 Fleetwood Town

Shrewsbury Town 5-1 Cambridge United

ENGLAND – LEAGUE TWO

Barrow vs Salford City (Postponed)

Bradford City vs Carlisle United (Postponed)

Colchester United 0-2 Gillingham

Crewe Alexandra vs Stockport County (Postponed)

Doncaster Rovers vs Tranmere Rovers (Postponed)

Grimsby Town vs Harrogate Town (Postponed)

Hartlepool United 2-0 Rochdale

Newport County vs Wimbledon (Postponed)

Northampton Town vs Mansfield Town (Postponed)

Stevenage 3-0 Leyton Orient

Sutton United vs Crawley Town (Postponed)

Walsall vs Swindon Town (Postponed)

ENGLAND – NATIONAL LEAGUE

Boreham Wood vs Torquay United (Postponed)

Bromley 2-2 Aldershot Town

Eastleigh vs York City

Halifax Town vs Wealdstone (Postponed)

Gateshead vs Dorking (Postponed)

Maidenhead United vs Dag & Red

Maidstone United 2-3 Wrexham

Oldham Athletic vs Southend United (Postponed)

Solihull Moors vs Scunthorpe United (Postponed)

Woking vs Barnet

Yeovil Town vs Altrincham (Postponed)

Chesterfield vs Notts County (Postponed)

CLUB FRIENDLY

Beroe 0-2 Rubin Kazan

Dnipro-1 3-1 Pyunik

SJK 1-2 Paide Linnameeskond

Lech Poznan 4-0 Hansa Rostock

Shamrock Rovers 4-0 Bray

Pirin Blagoevgrad 2-1 Botev Vratsa

Darmstadt 1-0 Wil

Hannover 2-1 Holstein Kiel

Sanfrecce Hiroshima 1-2 LASK

HJK 4-0 Haka

Nomme Kalju 0-3 RFS

Nordsjaelland 4-0 Odense

Pardubice 3-1 Viktoria Zizkov

Jahn Regensburg 4-0 Vorwarts Steyr

Riga 4-4 Botev Plovdiv

Silkeborg 1-2 Vendsyssel

Arminia Bielefeld 1-1 Paderborn

Tallinna Legion 2-3 Narva Trans

Lokomotiv Plovdiv 1-0 Zorya Luhansk

St.Pauli 0-0 Midtjylland

Austria Lustenau 0-3 Aarau

Liepaja 2-0 Kauno Zalgiris

Greuther Furth 3-1 BW Linz

Lech Poznan 0-0 Hansa Rostock

Shelbourne 1-3 Bohemians

Sparta Praha 3-1 Nurnberg

Neuchatel Xamax 4-2 Biel

Rostov 4-0 Bunyodkor

Crvena Zvezda 1-0 Koper

Lausanne-Sport 4-1 Thun

Jahn Regensburg 5-1 Vilzing

Wolfsberger 2-1 Vancouver Whitecaps

Sturm Graz 2-0 Vozdovac

Shamrock Rovers 1-0 Cobh Ramblers

Philadelphia Union 3-2 Austin

Athlone 1-3 Shelbourne

NY Red Bulls 1-0 Nashville

Los Angeles 0-2 Real Salt Lake

Portland Timbers 1-0 Sporting KC